Zagadnienia wstępne

 1. Sklep wyposazenietwojejlazienki.pl jest własnością firmy F.H.U. Krystyna. z siedzibą w Stalowej Woli, 37-450 Stalowa Wola, przy ul. Okulickiego 1d, posiadającej nr identyfikacji podatkowej NIP: 865 150 30 31, REGON: 830440920 (zwaną dalej Sklepem).
 2.  Przedmiotem świadczenia usług jest sprzedaż elementów wyposażenia łazienek m.in. ceramikę sanitarną, baterie, wanny, brodziki, kabiny, panele i zestawy prysznicowe, stelaże podtynkowe, zlewozmywaki, galanteria łazienkowa, meble i akcesoria łazienkowe, technikę grzewczą itp.
 3. Kupującym w sklepie internetowym wyposazenietwojejlazienki.pl może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą
 4. Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.
 5. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym przez Kupującego jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień przed zawarciem umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną.
 

Cena i przedmiot transakcji 

 1. Ceny produktów podane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki.
 2. Opisy produktów pochodzą z informacji publikowanych przez producentów.
 3. Produkty oferowane na wyposazenietwojwjlazienki.pl są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta
 

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać na stronie wyposazenietwojejlazienki.pl  tworząc konto Klienta lub osobiście w siedzibie Sklepu.
 2. Utworzenie indywidualnego konta Klienta następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza. W formularzu Klient powinien wskazać poprawnie następujące dane:

       a)    imię

       b)    nazwisko

       c)    adres korespondencyjny

       d)    przynajmniej jeden numer telefonu

       e)    adres e-mail

       f)     hasło

 1. Sklep może uniemożliwić Klientowi korzystanie z usług jeśli

       a)    - Klient w rażący sposób narusza postanowienia regulaminu

       b)    - podane przez klienta dane kontaktowe budzą wątpliwości i nie ma możliwości ich wyjaśnienia poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail

       c)    - klient dopuszcza się wielokrotnego składania zamówień bez zamiaru ich realizacji 

 1. Termin realizacji zamówienia wynosi zwykle do 7 dni, nie dłużej jednak niż dni 30.
 2. Sklep nie wysyła towaru poza granice kraju.

 

Płatności

 Płatności za zamówione produkty mogą być realizowane na kilka sposobów:

       a)    Przelew bankowy na konto sklepu

        PEKAO S.A. I O/Stalowa Wola  91 1240 2799 1111 0000 3845 7874

       b)    Gotówka przy odbiorze osobistym

       c)    Pobranie - Płatność gotówką przy odbiorze paczki za dodatkową opłatą (tylko w przypadku przesyłki kurierskiej). 

       d)    Płatności Online - za pośrednictwem serwisu "przelewy24" (użycie tej płatności powoduje naliczenie dodatkowej prowizji)

 

Transport

 1. Towar dostarczany jest przesyłką kurierską lub transportem własnym sklepu (transport własny realizowany jest po indywidualnym ustaleniu, w promieniu do ok. 20km od sklepu)
 2. Koszt przesyłki uzależniony jest od rozmiaru i wagi towaru, a w przypadku transportu własnego, również od odległości od sklepu
 3. Przesyłki wysyłane do Klienta są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.
 4. Dostawca nie ma obowiązku wnoszenia  paczek do mieszkania, dlatego przy cięższych przesyłkach Kupujący musi być przygotowany na ich samodzielne wniesienie.

 

Gwarancja

 1. Procedura gwarancyjna zawarta jest w karcie gwarancyjnej producenta i jest ona niezależna od odpowiedzialności Sklepu
 2. Podstawą gwarancji jest karta gwarancyjna produktu.
 3. Jeżeli karta gwarancyjna nie została wypełniona przez Sklep, zgłaszając roszczenia z gwarancji należy załączyć dowód zakupu produktu lub dostarczyć kartę gwarancyjną do sklepu celem uzupełnienia.
 4. Sklep odpowiada za niezgodność towaru z umową sprzedaży wg obowiązujących przepisów prawa


Wydanie towaru, odpowiedzialność za wady produktu, zwrot

 1. Towar wydany jest w chwili odbioru produktu ze sklepu lub od kuriera/przedstawiciela sklepu, który dostarczył towar
 2. Sklep ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia towaru, w trakcie przewozu
 3. Klient, akceptując regulamin, przenosi na Sklep wszystkie przyszłe roszczenia, które będą mu przysługiwać wobec przewoźnika z tytułu nieprawidłowości w dostawie towaru.
 4. W celu ułatwienia roszczeń z tytułu uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu, Klient powinien sprawdzić przesyłkę przy odbiorze.
 5. W przypadku stwierdzenia przy odbiorze zewnętrznych uszkodzeń, należy spisać protokół szkody przy kurierze. Jeśli klient stwierdzi uszkodzenie lub braki towaru w późniejszym czasie, zobligowany jest poinformować o tym przewoźnika w czasie do 7 dni od daty dostawy.
 6. Nie spełnienie wymagań z punktu 5 skutkować może brakiem odpowiedzialności sklepu z tytułu wady powstałej w trakcie transportu

 

Odstąpienie od umowy i zwrot towaru

 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 10 dni od dnia wydania towaru
 2. Sklep nie przyjmuje zwrotów w przesyłce za pobraniem
 3. Sklep zobowiązuje się do zwrotu należności najpóźniej do 14 dni

 

Dane osobowe

 1. Administratorem danych osobowych jest F.H.U. Krystyna, z siedzibą w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 1d; 
 2. Podanie danych jest dobrowolne, każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 3. Klient akceptując niniejszy regulamin zgadza się na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb realizacji zamówienia i reklamacji.
 4. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, Sklep korzysta z informacji zapisywanych na komputerze Klienta (tzw. cookies). Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z akceptacji takich plików poprzez zmianę ustawień przeglądarki. Mechanizm „cookies” nie jest wykorzystywany do pozyskiwania danych osobowych.
 
 

Postanowienia końcowe

 W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i  innych ustaw.

 1. Znaki towarowe, nazwy firm, grafiki i inne informacje o produktach są użyte w celach informacyjnych i są własnością dostawcy lub producenta danego produktu.
 2. Opisy produktów umieszczone na stronie www.wyposazenietwojejlazienki.pl zaczerpnięte są z informacji od producentów. Sklep dokłada wszelkich starań aby dane techniczne i zdjęcia dostępnych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością.